Akrilik Ürünleri İle Mobilyalarınız Hayat Buldu

 

Evinizin en can alıcı odası hiç kuşkusuz mutfaktır. Erkeğin kalbine giden yol mutfaktan geçer sözünü boşa söylememiş atalarımız. Hal böyle olunca mutluluğa yelken açtığınız bu mekânların içinizi genişletip size huzur vermesi gerekmez mi? İyi bir mutfağa sahipseniz mutfakta geçirdiğiniz zaman size huzur ve neşe verirken kötü dizayn edilmiş mutfak içinizi karartmakta duvarlar üstünüze üstünüze gelmektedir.

En güzel yemekler en güzel mutfaklarda pişer sözünün arkasına sığınarak güzel yemekler pişirmek için güzel bir mutfak tasarlamak için böyle bir makale ile fikir yolculuğuna çıkmak istedim. İyi bir mutfak nasıl tasarlanır konusunda sizinle birkaç lakırdı yapmak istedim.

Mutfak dolabı seçerken şu özelliklere dikkat edilirse seçimden sonra pişmanlık yerine mutluluk elde etmiş olursunuz.
-mutfak dolabı mutfağınızın ahengine düzenine uygun olarak tasarlanmış olmalıdır.
-mutfak dolabınız görüntü olarak estetik değerlere sahip olmalıdır.
-istediğiniz kadar estetik değerlere sahip mutfak kurun eğer mutfağınız fonksiyonel bir mutfak değilse iyi tasarımı hala elde etmiş değilsiniz.
-mutfak dolabınız tezgâhınızla uyumlu duvarınıza iyi monte edilmiş olmalıdır.
-mutfak dolabı renk olarak duvar renginize ve yer zeminine uygun tasarlanmış olmalıdır.

Mutfak dolap tasarımında son günlerde kendisinden sıkça bahsettiren akrilik mutfak dolaplarından bahsetmek isterim. Akrilik mutfak dolabını emsallerinden ayıran ve kısa sürede gözde yapan özellik nedir? Akrilik mutfak dolabının en belirgin özelliği görüntü olarak modern bir mutfak havası yaratması temizlenebilmesi kolay ve rahat mutfak dolabını müşterilerine sunmasıdır.

Akrilik mutfak dolabı ile mutfak dolabınızın görüntüsü parlaklık kazanacaktır. Bu parlaklık mutfağınıza katacağı en güzel değer ciddi bir görünüme sahip mutfak dolabı imajı yaratmasıdır.

Mutfak dolabı konusunda kararınızı verdiyseniz ve akrilik kapalı dolap yaptırmayı düşünüyorsanız doğru kararlar almışsınız demektir. Son günlerin en popüler iç dekorasyonu haline gelen akrilik kapaklı mutfak dolapları, üretime geçtikten kısa bir süre yok satmaya başlamıştır.

Her mutfak dolabı satılan iş yerinden mutfak dolabı alınmayacağı gibi her ustaya da mutfağınızı evinizin kalp atış noktasını emanet etmeyin. Alanında uzman işini iyi yapan garantili, güvenilir, sektörde kendini kanıtlamış firmalarla çalışmak en mantıklısı.

Tags: , , , , , , , , ,

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

POLYLUX Akrilik Kapak

01 Mart 201401 Mart 2014
Polylux Taş Desen Akrilik KapakPOLYLUX® Akrilik Kapak lar temelde gelişmiş cilalama teknolojisidir. UV ışınlarına karşı renk canlılığını korumak için bir dizi kimyasal süreçlerden geçer. Ayrıca çizilmeye karşı dayanıklığı yaklaşık 7 newton değerindedir. Buda POLYLUX® Akrilik Kapak ları piyasadaki diğer rakiplerine nazar birkaç adım ileri taşır. POLYLUX® mobilyaların ve mutfak dolaplarının vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. Sadece mobilya kapakları ve mutfak dolabı kapakları olarak değerlendirmek yanlış olur. POLYLUX® Akrilik Kapak lar birçok dekorasyon işlerinde duvar kaplaması ve pano gibi dikey kullanımlara uygundur. Cam gibi parlak yüzeyi onu tüm mekanlarda öne çıkarır.  

Akrilik Kapak

01 Mart 2014
Polylux Çizilmez Akrilik KapakBirkaç yıl öncesine kadar, mobilya sektöründe profil kapak uygulamaları oldukça revaçtaydı. Mobilya ve dekorasyon piyasasında bu tarz üretim yapan çok üretici bulunuyordu ve sektörde herhangi bir katma değer sağlamamaya başlamıştı. Akrilik kapak seçeneğinin sektöre girmesi ile dekorasyon firmaları veya mobilyacılar,  için akrilik kapak bir kurtarıcı edasıyla çıktı karşılarına. Hakikaten de bakıldığında, profil kapağın bir dönem moda olması gibi, akrilik kapak da bir moda rüzgarı şeklinde sektörde esmeye başladı. Bu moda rüzgarı, mobilya piyasasına yön veren önemli bir etken ve unsur halini aldı. Akrilik Kapak lar gün geçtikçe gelişti ve çizilmez yüzey, güneş ışınlarına dayanıklılık, sararma solma direnci gibi birçok hayati özellik kazandı. Bizim ürünlerimizden POLYLUX ®  cilalı kapaklar az önce saydığımız bir çok özellik ve fazlasını barındırıyor. Avrupa ülkeleri artık membran kapak imalat ve satışını daha çok 3 dünya ülkelerine ve gelişmemiş ekonomilere satmaya başladılar. Bunun nedeni akrilik kapak ların daha sağlıklı ve hijyenik olmasıdır.