Uzak Doğu Ürünlerine Dikkat

Post 3 of 18

Uzak Doğu Ürünlerine Dikkat

Bu mutfak dolabında Doorka Akrilik Kapağı kullanılmıştır. Yeşilin en güzel tonlarından birisi. Akrlik kapaklar temizlenmesi kolaydır. Çizilmeye dayanaklılığına göre, yüzetinin parlaklığına göre farklı sınıflarda ve kalitelerde değerlendirilir. Şuan Piyasada Uzak doğudan ithal düşük kaliteli akrilik paneller ve kapaklar satılmaktadır. Uzak doğu ürünlerinin fiyatları Avrupa menşeili ürünlere göre ucuz olduğu için imalatçılar maliyetini düşürmek için bu ürünleri kullanmakta, siz ürününüzü sipariş verdikten sonra lütfen tedarikçi firmayı arayıp kendi ürününüzle ilgili teyit alınız. Bizim ürünlerimiz Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden ithal edilmektedir. Ürünlerimizin solmazlık ve bozulmazlık garantisi vardır.

 

 

 

 

This article was written by admin

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

POLYLUX Akrilik Kapak

01 Mart 201401 Mart 2014
Polylux Taş Desen Akrilik KapakPOLYLUX® Akrilik Kapak lar temelde gelişmiş cilalama teknolojisidir. UV ışınlarına karşı renk canlılığını korumak için bir dizi kimyasal süreçlerden geçer. Ayrıca çizilmeye karşı dayanıklığı yaklaşık 7 newton değerindedir. Buda POLYLUX® Akrilik Kapak ları piyasadaki diğer rakiplerine nazar birkaç adım ileri taşır. POLYLUX® mobilyaların ve mutfak dolaplarının vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. Sadece mobilya kapakları ve mutfak dolabı kapakları olarak değerlendirmek yanlış olur. POLYLUX® Akrilik Kapak lar birçok dekorasyon işlerinde duvar kaplaması ve pano gibi dikey kullanımlara uygundur. Cam gibi parlak yüzeyi onu tüm mekanlarda öne çıkarır.  

Akrilik Kapak

01 Mart 2014
Polylux Çizilmez Akrilik KapakBirkaç yıl öncesine kadar, mobilya sektöründe profil kapak uygulamaları oldukça revaçtaydı. Mobilya ve dekorasyon piyasasında bu tarz üretim yapan çok üretici bulunuyordu ve sektörde herhangi bir katma değer sağlamamaya başlamıştı. Akrilik kapak seçeneğinin sektöre girmesi ile dekorasyon firmaları veya mobilyacılar,  için akrilik kapak bir kurtarıcı edasıyla çıktı karşılarına. Hakikaten de bakıldığında, profil kapağın bir dönem moda olması gibi, akrilik kapak da bir moda rüzgarı şeklinde sektörde esmeye başladı. Bu moda rüzgarı, mobilya piyasasına yön veren önemli bir etken ve unsur halini aldı. Akrilik Kapak lar gün geçtikçe gelişti ve çizilmez yüzey, güneş ışınlarına dayanıklılık, sararma solma direnci gibi birçok hayati özellik kazandı. Bizim ürünlerimizden POLYLUX ®  cilalı kapaklar az önce saydığımız bir çok özellik ve fazlasını barındırıyor. Avrupa ülkeleri artık membran kapak imalat ve satışını daha çok 3 dünya ülkelerine ve gelişmemiş ekonomilere satmaya başladılar. Bunun nedeni akrilik kapak ların daha sağlıklı ve hijyenik olmasıdır.